léčba rakoviny a dalších závažných onemocnění
Navigace: Master Mineral Solution > požívání MMS

požívání MMS

Rychlost.cz - poptávka připojení

Zásady použití MMS         

 

Zásada první:


Opakované malé dávky jsou účinnější, než velké dávky ráno a večer. Bylo prokázáno na více než 1000 případech, že malé dávky podávané často až jednou za hodinu, jsou účinnější, než velké dávky podávané jednou nebo dvakrát denně.

Dnes víme, že chlordioxid vznikající chemickou reakcí z MMS, nezůstává v těle více než jednu nebo dvě hodiny. Nezdá se, že velikost dávky má vliv na dobu, po kterou MMS zůstává aktivní v těle. Je tomu tak proto, že v podstatě nezáleží na tom, zda se jedná o velké nebo malé množství, protože se většinou za hodinu nebo dvě rozloží na kuchyňskou sůl.

Takže při čtení různých metod MMS kdekoli na těchto webových stránkách mějte na paměti, že bude mnohem efektivnější, brát  MMS každou hodinu nebo co dvě hodiny v menších dávkách, které se vyrovnají nebo možná budou větší, než jedna nebo dvě velké dávky.

Jste-li zvyklí brát  MMS jen ráno a večer ve větších dávkách, jak bylo v minulosti doporučováno, bude MMS  nadále čistit tělo od mikrobů a patogenů. Nový výzkum však jasně ukázal, že menší ale kontinuální oběh ClO2 (chlordioxid) zabraňuje přeskupování a rozmnožování patogenů  a to zejména v situacích, kdy bojujete s  konkrétní zdravotní problém - ať už je to nachlazení, opar nebo hepatitida.

 Zásada druhá:


Dostaňte do těla tolik MMS kolik můžete, aniž by vám to způsobilo zvýšení nevolnosti nebo průjem. Začněte vždy jednou kapkou a zvyšujte vždy po kapce pokaždé, když cítíte, že  můžete. Samozřejmě to znamená, že  každá kapka MMS bude aktivována  5 kapkami kyseliny citronové a počkáte 3 minuty a následně přidáte šťávu nebo vodu.

Druhou dávku můžete  zvýšit až dvě kapky, pokud se vám po první neudělá nevolno (ve většině případů se to nestane). Obecně platí, že by to bude  za dvě hodiny po požití první dávky. Pak postupně zvyšujete každou hodinu nebo dvě hodiny, dokud  jste nedosáhli maxima nebo dokud si nevšimnete mírné nevolnosti. Obvykle vystačíme se dvěma nebo třemi nebo čtyřmi kapkami na dávku.

 
Nicméně, můžete zvýšit až na 10 kapek za hodinu, v případě že nedojde ke zvýšení nevolnosti nebo máte pocit, že potřebujete více. 10 kapek je horní  limit a normálně nebudete muset brát  10 kapek na dávku, pokud budete brát 5 kapek  10 krát denně.

Přestaň, až se budete cítit zdrávi. Pokud se chcete jen vyčistit, pak můžete zkusit 15 kapek třikrát denně jako byl standardní postup. Jestliže si můžete vzít 15 kapek třikrát denně po dobu jednoho týdne bez nevolnosti nebo průjmu nebo jiných negativních vlivů, pak je s největší pravděpodobností většina infekcí, patogenů a parazitů odstraněna.

Poté, co jste pročištěni, se bere  udržovací dávka jako obvykle  6 aktivovaných kapek MMS denně. To je pro starší lidi je nad 60 let, pro mladší lidi pak 6 kapek dvakrát týdně.

 

Zásada třetí:


V případě průjmu nebo zvracení snižte počet kapek na dávku, ale nepřestávejte užívat MMS. Nevolnost a průjem jsou oba dobrým indikátor toho, že MMS je funkční. Pokud průjem trvá hodinu nebo dvě je velmi dobré, ale udržovat ho po dobu několika dnů může způsobit více škody než užitku. Takže vždy snižte počet kapek, když objeví tyto dočasné překážky - jsou  ve většině případů jen krátkodobé.
 


Zásada čtvrtá:


Vyhněte se všem formám vitaminu C dvě hodiny před a po použití MMS. Tento požadavek je dočasný, nezbytný v průběhu podstatných týdnů, v nichž se probíráte  až do výše kapek, kdy se můžete považovat za "vyčištěné". Pokud užíváte vitamín C v tabletách s pozvolným uvolňováním, budete muset přerušit jejich použití a brát pouze takové kapsle nebo tablety, které mají přímý účinek a brát je pouze v noci nejdříve dvě hodiny po poslední dávce MMS.  Vice informací na: Klasický návod pro aktivaci

 


Zásada pátá:


Pozorně dodržujte program přiměřené výživy pro udržení imunitního systému. MMS velmi účinně odstraňuje  nežádoucí patogeny a parazity z těla, ale neposkytuje žádné nutriční minerály nebo vitaminy. Pravidelně dodávejte tělu prospěšné mikroorganismy (acidofilus a další flóru). MMS sám nezabije prospěšné střevní mikroorganismy, ale silný průjem někdy může jejich počet snížit. Pravidelně přijímejte dostatek minerálů - zejména vápníku a hořčíku.

Správná výživa  je důležitá pro imunitní systém. Denní slunění dodává vitamín D, pokud se na sluníčku nepohybujete  musíte vitamín D dodat tělu pomocí  doplňků - důležité pro zachování imunitního systému. Zatímco MMS je nejsilnější prostředek k hubení parazitů na světě, jen imunitní systém léčí  a udržuje vaše zdraví.  Čtěte mé knihy na toto téma, jsou k dispozici na adrese
http://MiracleMineral.org/book.php

Těchto pět zásad  je základní pro všechny různé metody a protokoly, které jsou vysvětleny na této webové stránce.  Když mluvím o kapkách MMS, mám vždy na mysli kapky MMS aktivované pětinásobkem počtu kapek 10 % roztoku kyseliny citrónové, smíchané spolu dohromady, ponecháno v klidu po dobu tří minut a pak doplněno vodou.
 

 

 

Šest osvědčených způsobů, jak přesunout MMS do vašeho těla.

1. Nápoj. Smíchejte aktivované MMS s jakýmkoliv množstvím vody nebo ovocné šťávy. Toto je nejběžnější způsob. Přidáním vody nebo ovocné šťávy tři minuty po promíchání kapek je možné pít směs. Na množství vody moc nezáleží, pokud vypijete všechno – obvykle se dává  jedna polovina vody sklenici. Jestliže pijete celé množství, dostanete všechno MMS. Na ředění nezáleží, účinek na vaše tělo bude stejný.


Vyčkejte tři minuty, pak  přidejte vodu nebo ovocnou šťávu, víc chlordioxidu  se  nevygeneruje. Chlordioxid (ClO2) se rozpustí ve vodě  nebo ovocné šťávě. Po vypití  pitné vody s rozpuštěným ClO2, pak bude v těle nejvýše dvě hodiny působit ClO2, jak je popsáno výše. Zanedbatelné množství ClO2 je  generováno ještě po přidání vody, ale to již nic neovlivní.

Můžete  opakovat  jakoukoliv dávku MMS každé dvě hodiny (nebo méně),  pokud  se neobjeví  dočasné bariéry vytvořené průjmem nebo nevolností. Další důležité informace jsou zde: Klasický návod pro aktivaci 

 


2. Aktivované MMS ve spreji  můžete použít na kdekoli na kůži. Je účinný na lokalizované kožní vředy nebo onemocnění. Směs musí mít malé množství přidané vody, aby se umožnilo stříkání kapaliny. Neodbarvuje vlasy a nenarušuje pokožku. Pokud máte otevřené rány na pokožce, může způsobit pocity pálení, ale podporuje rychlé zahojení rány. Více na: Péče o pleť
 


3. Udržovací klystýry s MMS jsou účinné při čištění střevní stěny. Ony také způsobí, že ClO2 se vstřebává a smísí  s krevní plazmou a krví. Když je ClO2 je v plazmě, pak MMS je dostupnější a rychlejší na více částech těla. Další informace jsou zde: Klystýry s MMS

 


4. Horké  koupele ve vaně s aktivovaným MMS vystaví celý povrch kůže iontům ClO2. Zatím co sedíte ve vaně, přidávejte nepřetržitě teplou vodu. Kožní póry se otevřenou a ionty ClO2 projdou hluboko pod kůži a do svalů. Vzhledem k tomu, že krev je vždy přítomna ve svalech, ionty ClO2 se sloučí s krevní plazmou a poskytnou větší koncentrace detoxikačního účinku proti parazitům, kvasinkám, plísním a dalším patogenům. Další informace jsou zde: Koupele ve vaně s MMS.

 


5. Někteří lidé krátce nadechnou plyn ClO2 do nosu, hlavy  a dutin.  NEDÝCHEJTE ZHLUBOKA  PLYNNÝ ClO2 z důvodu neočekávaného vyčerpání kyslíku.

Sedněte si nad šálek se 2 aktivovanými kapkami (maximálně 4 kapkami), bez přidané vody, velmi pomalu a zhluboka se nadechněte vůně  plynného ClO2 do nosu nebo úst. Postupujte se zvýšenou opatrností. Pokud se vám  to zdá příliš silné, dejte šálek dál, nebo připravte slabší směs. Osvědčilo se to při zabíjení choroboplodných zárodků v dutinách. Baktérie , v dutinách způsobují kapáni z nosu. Jeden nebo dva krátké nádechy nosem na jedno sezení eliminuje kapání z nosu, které se všem ostatním lékům nepodařilo zastavit.

Upozornění: Pokud máte nějakou historii astma, použijte  nízké dávky a zastavte okamžitě, pokud máte pocit, že přichází astmatický záchvat. Nikdy  nepřekročte 4 kapky. Tato metoda je účinná v situacích, kdy jsou ušní infekce nebo bakterie či patogeny jsou v  dutinách, hlasivkách. 


Pamatujte si, že je Iont plynného ClO2, který můžete cítit - má germicidní účinek. Použijte 2 - 4 kapky aktivované  kyselinou citronovou, na každou kapku MMS použijte 5 kapek kyseliny citronové. Není třeba doplnit vodu, protože to nebudete pít. Bakterie žijí a prospívají v slizu a hlenu. Pach ClO2 je zabíjí a zabraňuje další produkci hlenu.

POZNÁMKA: Někteří lidé hlásí "chycení nachlazení" při použití této metody. Ano, je možné, že sušené usazené hleny v plicích z nachlazení, které jste měl před rokem. Některé z těchto zárodků jsou někdy zapouzdřené v sušené hlenu. Plynný ClO2 oslabuje hlen  a dřívější nachlazení se pokouší  opětovně vyvinout - příznaky se objevují. V tomto případě pokračujte s vnitřním užíváním  2 aktivovaných kapek MMS každou hodinu (vypít), a pokračovat v hlubokém dýchání každou půl hodinu z poháru (dodržujte limity a nepřekračujte je). Nachlazení brzy vymizí.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte maximální 4 kapky směsi a udělejte si  pravidelné přestávky, často podle dýchání normálního vzduchu k zajištění doplnění kyslíku do plic. Můžete připravit druhou dávku později, pokud budete chtít větší přestávku.  Ptačí klece a volně létající ptáci v domě by měl být v jiné místnosti, protože jsou citliví na různé plyny. Dodržujte toto UPOZORNĚNÍ. Jste odpovědný za používání této zodpovědné strategie, aby se zamezilo   prodlouženému hlubokému dýchání plynu ClO2 odděleného od hlubokého dýcháním normálního vzduchu.

 


6. DMSO může být někdy přidán k aktivovaným kapkám  MMS ve zvláštních nebo život-ohrožujících situacích. DMSO speciální pokyny jsou poskytovány v rámci tématu "život ohrožujícími chorobami" na této adrese: http://JimHumble.biz/biz-life-threatening.htm . Vždy si otestujte nejprve s malým množstvím DMSO na ruce. Lidé, kteří mají poškozené nebo oslabené játra by měli omezit používání DMSO, jestliže se cítí něco bolestivého nebo bolest v oblasti jater. Dejte 5 kapek DMSO na ruku  a vetřete je dovnitř.  Počkejte několik hodin. Neobjeví-li se bolest jater, pravděpodobně je  bezpečné používat DMSO.

Jednu polévkovou lžíci DMSO se dvěma nebo více polévkovými lžícemi vody lze užívat vnitřně tím, že pije jen jednou nebo dvakrát denně při boji proti závažným onemocněním. Normálně používejte šťávu a zřeďte DMSO mnohem více. Při ředění 50-50 bude většinu lidí pálit v krku.   Je nejlépe ředit 1 díl  DMSO s alespoň 2 díly vody nebo džusu.  Další důležité informace o DMSO jsou ve dvou článcích na
http://MMS-articles.com/ .
 


Varování č.1: Nepokoušejte se provádět žádné experimentální intravenózní injekce u vás doma. Pouze zdravotnická zařízení mohou provádět takové terapie. Hledejte kvalifikované profesionály, kteří dovedou převzít odpovědnost za správné dávkování, podávání a předvídatelné výsledky z jakéhokoli intravenózního procesu. Zdravotnická zařízení mohou vybírat až do výše 100 dolarů za intravenózní léčbu. Intravenózní metody poskytují přibližně stejné výhody jako metody v bodech 4 a 5, ale za cenu vyšších nákladů.

Varování č.2: Pokud se rozhodnete dát aktivované MMS do odvlhčovače nebo zamlženého pokoje, dodržujte, aby se na galon vody přidávalo maximálně 10 aktivovaných kapek MMS. (Musí být aktivován v poháru,  tři minuty počkat, pak přidat do vodní nádrže.) Lidé, kteří mi  psali se na to ptali. Chtějí využít zvlhčovače s ClO2 jako čističky vzduchu, protože ClO2 je silný deodorant. Odstraňte kanáry a papoušky z místnosti.

Je lepší nespat v místnosti, kde je zvlhčovač zamlžuje pokoj s ClO2 ve směsi. Plíce vyzvednout plyn ClO2 (což je výhodné), stejně tak snadno, jako vyzvednou kyslík. Zatímco ClO2 obdrží ochotně vaše plíce a červené krvinky  mohou nevědomky snížit příjem kyslíku, což může způsobit poškození zdraví. Zapamatovat si toto také v případě, děti hrají, nebo spí ve stejné místnosti. Omezené množství ClO2 v ovzduší může být  užitečné pro děti i dospělé, ale pouze v případě informované osoby, která je přítomná a  dobře informovaná o povaze ClO2 jako germicidní prostředek.

Je stejně účinné zbavit skříň nebo místnost s plísní, zápachu nebo choroboplodných zárodků. Na talířek uprostřed uzavřené místnosti dáte směs 10 aktivovaných kapek MMS a necháte, aby z kapaliny vznikal plynný ClO2.  V tomto případě se nepřidává žádná voda. Maximální množství je  10 aktivovaných kapek. Je účinnější a bezpečnější čistit pokoj každou hodinu, než uvolnit do uzavřené místnosti příliš mnoho ClO2 najednou. Vůně plynu nebude přetrvávat a nepoškodí polštáře, závěsy nebo stínítka. Po 2 hodinách se vůně plynu rozplyne a místnost bude bez zápachu. Pokud ještě přetrvává původní malý zápach z bot, oblečení ve skříni, pak zopakujeme čištění s dalším talířkem s ClO2.

Plynný ClO2 je silný deodorant a germicidní přípravek. Unášený vzduchem nakonec zahubí všechny choroboplodné zárodky ve vzduchu a v čalouněném nábytku. Asi po dvou hodinách plynný  ClO2 zmizí. Ve vlhku to trvá déle. Pomocí aktivovaného MMS lze drhnout koberce v autě,  páchnoucí boty, nebo ho použít do  pod paží. Máte-li obavu, že celý dům pak bude cítit jako plavecký bazén, pak je to zbytečná obava. 


V případě, že budete  MMS používat jako  deodorant místnosti nebo budete ničit plísně, zavřete dveře do pokoje a dejte stranou všechna domácí zvířata a ptáky z místnosti na  jednu nebo dvě hodiny.

Varování č.3: Co se týče kyseliny citronové: Ne ní to obvyklé, ale může se  vyskytnout nevolnost již při aktivaci jedné kapky MMS. V případě, že se nevolnost objeví již po požití první dávky, pak můžete být alergičtí na 10 % roztok kyseliny citronové. Chcete-li rychle zastavit nevolnost, počkejte deset minut. Pokud nevolnost přetrvává, rozpusťte kávovou lžičku jedlé sody ve vodě a vypijte. Taky pomůže jíst jablka. Přes noc si dejte pauzu, pak zkuste dávku z jedné kapky MMS aktivované 5 kapkami  nefiltrovaného a nepasterizovaného jablečného octa nebo šťávu z čerstvě vymačkaného citrónu. 


Je to velmi vzácné, ale jen málo lidí je alergických na 10% roztok kyseliny citronové a přesto mohou snadno tolerovat slabé formy jako v limonádu. Řešením je použít nefiltrovaný ocet nebo šťávu z citrónu místo kyselin, protože ty jsou nealergenní. Proto zkuste znovu aktivovat MMS nefiltrovaným nepasterizovaným octem nebo šťávou z čerstvě vymačkaného citrónu. Pak pomalu zvyšujte počet kapek při užívání tak, jak je popsáno při standardním posutu používání. 

 

Převzato z: http://jimhumble.biz/biz-fundamentals.htm a přeloženo se svolením autora.


 
 
© mms.zacit.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma